офіційний web-сайт КНП "Новосанжарська ЦЛ" Полтавської області

КРОВ – ЦЕ ДАР, ЯКИЙ РЯТУЄ ЖИТТЯ

| Прокоментуй!

dendonora20

Кожен знає, що здача крові – це добровільне надання її чи компонентів для подальшого переливання хворим, що цього потребують. Пропаганда донорства є невід’ємною складовою руху, в основі якого – милосердя людей, котрі безкорисливо надають свою кров.

   На Новосанжарщині теж активно пропагують цю таку потрібну справу. Щосереди у Новосанжарській центральній районній лікарні проводиться день Донора. Ще не було жодного дня аби хтось не запропонував свою допомогу.

  3 вересня було 24 особи. З них – п’ять працівників райвідділу УМВС, а також п’ять медичних працівників. Всього за день заготовлено майже 11 літрів крові.
  10 вересня відбулася акція по безоплатній здачі донорської крові для поранених внаслідок бойових дій в зоні АТО бійців, що проходять лікування чи реабілітацію в лікувальних закладах Полтавської області. В пункті забору крові Новосанжарської центральної районної лікарні зібралося понад 50 бажаючих допомогти одужати нашим захисникам. Представники громадськості району, підприємств, установ, організацій, державні службовці, пенсіонери здали близько 23 літрів крові.
Віддали свою кров на благо держави і працівники терцентру, відділу освіти, райдержадміністрації, та не для того, щоб похизуватися, а з метою заклику людей долучатися до благородної справи.

   Адміністрація Новосанжарської ЦРЛ

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .