Платні послуги, які надає лікарня відповідно до Постанови КМУ від 17.09.1996р. №1138

Новосанжарська центральна районна лікарня надає платні послуги відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996р. №1138 (із змінами) «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»:

- попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди;

- зубне протезування.

Тарифи на платні медичні послуги встановлені розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 31.02.2012р. №231 «Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються лікувально-профілактичними державними та комунальними закладами охорони здоров’я області»:

Continue reading