“Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, які надаються в КНП “Новосанжарська центральна районна лікарня”

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 “Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах” (із змінами і доповненнями) та розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 14.04.2020 року № 185, зареєстрованим в Північному-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.Суми) 21 квітня 2020 року за № № 102/102, 103/103 та оприлюдненим 30 квітня 2020 року в обласній громадсько – політичній газеті “Зоря Полтавщини”.

Ціни на медичні огляди з травня 2020 р

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *