офіційний web-сайт КНП "Новосанжарська ЦЛ" Полтавської області

“Про встановлення тарифів на платні послуги з косметологічної допомоги та процедур для профілактики і зміцнення здоров’я, які надаються в КНП “Новосанжарська центральна районна лікарня”

| Прокоментуй!

“Про встановлення тарифів на платні послуги з косметологічної допомоги та процедур для профілактики і зміцнення здоров’я, які надаються в КНП “Новосанжарська центральна районна лікарня”

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами і доповненнями) та розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 26.05.2020 року № 242 «Про затвердження тарифів на платні послуги з косметологічної допомоги та процедур для профілактики і зміцнення здоров’я, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я Полтавської області», зареєстрованим в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) 01 червня 2020 року за № № 124/124, 125/125 та оприлюдненим 05 червня 2020 року в обласній громадсько – політичній газеті «Зоря Полтавщини»

НАКАЗУЮ:

  1. Ввести в дію з 15 червня 2020 року тарифи на платні послуги з косметологічної допомоги та процедур для профілактики і зміцнення здоров’я, які надаються в КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» відповідно до переліку, затвердженому розпорядженням голови Полтавської обласної ОДА від 26.05.2020 року № 242.
  2. Інформацію про ввеення в дію нових тарифів оприлюднити на вебсайті КНП «Новосанжарська ЦРЛ» та на інформаційних стендах на території лікарні.
  3. Бухгалтеру Канівець З.В. довести до відома працівникам, які надають медичні послуги, про зміни тарифів.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Севериненко В.І. та заступника головного лікаря з економічних питань Решетило В.В.

Головний лікар                              О.В.Гиря

КНП «Новосанжарська ЦРЛ»

Наказ про встановлення тарифів на платні послуги Полтавська обласна державна адміністрація розпорядження №242

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .