офіційний web-сайт КНП "Новосанжарська ЦЛ" Полтавської області

Нормативно-правові документи

Нормативно-правові засади діяльності

Діяльність центральної районної лікарні визначається:

  • Конституцією України
  • діючими законами України
  • актами Президента України і Кабінету Міністрів України
  • наказами та іншими нормативно-правовими дакументами Міністерства охорони здоров’я України.

Комунальне некомерційне підприємство “Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області” реорганізована шляхом перетворення за рішенням сесії Новосанжарської районної ради  від 02 серпня 2018 року. Вона є самостійним лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я Новосанжарської районної ради і забезпечує потреби населення в сфері охорони здоров’я шляхом надання медико-санітарної допомоги у вигляді виконання профілактичних і лікувальних заходів, надання медичних послуг, а також виконання інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників.

КНП “Новосанжарська  ЦРЛ” підпорядковується Новосанжарській районній раді.   КНП “Новосанжарська  ЦРЛ” підконтрольна та підзвітна Департаменту  охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації в організаційно-методичному напрямку. У своїй діяльності вона керується Конституцією та законами України, постановами Верховної ради України, актами Президента та постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями сесій Новосанжарської районної ради, розпорядженнями голів Полтавської обласної та Новосанжарської районної державних адміністрацій, а також Статутом ЦРЛ та іншими нормативно-правовими актами.

КНП “Новосанжарська  ЦРЛ” забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої профілактичної діагностичної та лікувальної допомоги населенню району. Вона є практичною базою підготовки лікарів-інтернів, студентів медичних університетів та коледжів.

КНП “Новосанжарська  ЦРЛ” надає стаціонарну та амбулаторну допомогу. Стаціонарна служба надає спеціалізовану терапевтичну, хірургічну,  педіатричну, неврологічну, акушерсько-гінекологічну, інфекційну допомогу населенню району. В її склад входять відповідні відділення, в яких здійснюється діагностика та лікування хворих вторинного рівня.

Всі структурні підрозділи очолюють завідувачі, які діють на підставі посадових інструкцій, затверджених головним лікарем. Господарську діяльність лікарні здійснює адміністративно-господарський підрозділ. Діяльність підрозділів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .